Location : Home > L > LD061A1R8CAB2A
LD061A1R8CAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD061A1R8CAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD061A1R8CAB2A CAP CER 1.8PF 100V NP0 1206 896600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD061A1R8CAB2A CAP CER 1.8PF 100V NP0 1206 1415600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD061A1R8CAB2A CAP CER 1.8PF 100V NP0 1206 1415600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD061A1R8CAB2A CAP CER 1.8PF 100V NP0 1206 896600 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD061A1R8CAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1.8pF 1206 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com