Location : Home > L > LD061A101GAB2A
LD061A101GAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD061A101GAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD061A101GAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100pF 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
LD061A101GAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100pF 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LD061A101GAB2A CAP CER 100PF 100V 2 NP0 1206 1233300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD061A101GAB2A CAP CER 100PF 100V 2 NP0 1206 577300 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD061A101GAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100pF 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com