Location : Home > L > LD05YC474JAB2A
LD05YC474JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD05YC474JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD05YC474JAB2A CAP CER 0.47UF 16V 5 X7R 0805 906800 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD05YC474JAB2A CAP CER 0.47UF 16V 5 X7R 0805 801600 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD05YC474JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.47uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
LD05YC474JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.47uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com