Location : Home > L > LD05YC473KAB2A
LD05YC473KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD05YC473KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD05YC473KAB2A CAP CER 0.047UF 16V 10 X7R 0805 908800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD05YC473KAB2A CAP CER 0.047UF 16V 10 X7R 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD05YC473KAB2A CAP CER 0.047UF 16V 10 X7R 0805 798800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD05YC473KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.047uF 10 0805 X 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com