Location : Home > L > LD05YC274KAB2A
LD05YC274KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD05YC274KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD05YC274KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.27uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD05YC274KAB2A CAP CER 0.27UF 16V 10 X7R 0805 997100 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD05YC274KAB2A CAP CER 0.27UF 16V 10 X7R 0805 891900 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD05YC274KAB2A CAP CER 0.27UF 16V 10 X7R 0805 1535100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com