Location : Home > L > LD055C822KAB2A
LD055C822KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD055C822KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD055C822KAB2A CAP CER 8200PF 50V 10 X7R 0805 675200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD055C822KAB2A CAP CER 8200PF 50V 10 X7R 0805 785200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD055C822KAB2A CAP CER 8200PF 50V 10 X7R 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD055C822KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 8200pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com