Location : Home > L > LD055C392KAB2A
LD055C392KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD055C392KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD055C392KAB2A CAP CER 3900PF 50V 10 X7R 0805 785900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD055C392KAB2A CAP CER 3900PF 50V 10 X7R 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD055C392KAB2A CAP CER 3900PF 50V 10 X7R 0805 680700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD055C392KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3900pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com