Location : Home > L > LD055C272KAB2A
LD055C272KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD055C272KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD055C272KAB2A CAP CER 2700PF 50V 10 X7R 0805 786100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD055C272KAB2A CAP CER 2700PF 50V 10 X7R 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD055C272KAB2A CAP CER 2700PF 50V 10 X7R 0805 680900 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD055C272KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2700pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com