Location : Home > L > LD055C104JAB4A
LD055C104JAB4A
Share on FacebookShare on Facebook
LD055C104JAB4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD055C104JAB4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.1uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD055C104JAB4A CAP CER 0.1UF 50V 5 X7R 0805 1222300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD055C104JAB4A CAP CER 0.1UF 50V 5 X7R 0805 593300 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD055C104JAB4A CAP CER 0.1UF 50V 5 X7R 0805 703300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.