Location : Home > L > LD055C102KAB2A
LD055C102KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD055C102KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD055C102KAB2A CAP CER 1000PF 50V 10 X7R 0805 786500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD055C102KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 10 0805 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com