Location : Home > L > LD055A560KAB2A
LD055A560KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD055A560KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD055A560KAB2A CAP CER 56PF 50V 10 NP0 0805 695200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD055A560KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 56pF 10 0805 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD055A560KAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD055A560KAB2A CAP CER 56PF 50V 10 NP0 0805 1321500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2322 615 13221 Vishay 7320 12+ 0805 (2012 Metric) SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
2322 615 13221 Vishay 13830 2013+ THERMISTOR 220 OHM NTC SMT 0805 Ameyic Electronics Limited
2322 615 13221 Vishay 39524 NEW RoHS THERMISTOR 220 OHM NTC SMT 0805 FindCores Electronics Inc.
2322 615 13221 Vishay 41755 1531+ THERMISTOR 220 OHM NTC SMT 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.