Location : Home > L > LD055A3R9CAB2A
LD055A3R9CAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD055A3R9CAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD055A3R9CAB2A CAP CER 3.9PF 50V NP0 0805 589900 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD055A3R9CAB2A CAP CER 3.9PF 50V NP0 0805 699900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD055A3R9CAB2A CAP CER 3.9PF 50V NP0 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD055A3R9CAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 3.9pF 0805 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com