Location : Home > L > LD055A271JAB2A
LD055A271JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD055A271JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD055A271JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 270pF 5 0805 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD055A271JAB2A CAP CER 270PF 50V 5 NP0 0805 894000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD055A271JAB2A CAP CER 270PF 50V 5 NP0 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD055A271JAB2A CAP CER 270PF 50V 5 NP0 0805 788800 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.