Location : Home > L > LD055A152JAB4A
LD055A152JAB4A
Share on FacebookShare on Facebook
LD055A152JAB4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD055A152JAB4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1500pF 5 0805 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD055A152JAB4A CAP CER 1500PF 50V 5 NP0 0805 1005600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD055A152JAB4A CAP CER 1500PF 50V 5 NP0 0805 1524600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD055A152JAB4A CAP CER 1500PF 50V 5 NP0 0805 1524600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD055A152JAB4A CAP CER 1500PF 50V 5 NP0 0805 1005600 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.