Location : Home > L > LD055A100JAB2A
LD055A100JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD055A100JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD055A100JAB2A CAP CER 10PF 50V 5 NP0 0805 677600 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD055A100JAB2A CAP CER 10PF 50V 5 NP0 0805 787600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD055A100JAB2A CAP CER 10PF 50V 5 NP0 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD055A100JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 10pF 5 0805 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com