Location : Home > L > LD053C154KAB2A
LD053C154KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD053C154KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD053C154KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.15uF 10 0805 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD053C154KAB2A CAP CER 0.15UF 25V 10 X7R 0805 1418300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD053C154KAB2A CAP CER 0.15UF 25V 10 X7R 0805 789300 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD053C154KAB2A CAP CER 0.15UF 25V 10 X7R 0805 899300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.