Location : Home > L > LD053A681JAB2A
LD053A681JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD053A681JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD053A681JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 680pF 5 0805 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD053A681JAB2A CAP CER 680PF 25V 5 NP0 0805 907900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD053A681JAB2A CAP CER 680PF 25V 5 NP0 0805 1426900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD053A681JAB2A CAP CER 680PF 25V 5 NP0 0805 1426900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD053A681JAB2A CAP CER 680PF 25V 5 NP0 0805 907900 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.