Location : Home > L > LD053A472JAB2A
LD053A472JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD053A472JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD053A472JAB2A CAP CER 4700PF 25V 5 NP0 0805 802200 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD053A472JAB2A CAP CER 4700PF 25V 5 NP0 0805 697000 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD053A472JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 4700pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com