Location : Home > L > LD052C471KAB2A
LD052C471KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD052C471KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD052C471KAB2A CAP CER 470PF 200V 10 X7R 0805 678700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD052C471KAB2A CAP CER 470PF 200V 10 X7R 0805 788700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD052C471KAB2A CAP CER 470PF 200V 10 X7R 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD052C471KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 470pF 10 X7R 080 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com