Location : Home > L > LD051C473KAB2A
LD051C473KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD051C473KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD051C473KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.047uF 10 0805 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD051C473KAB2A CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805 1009800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.