Location : Home > L > LD051C272JAB2A
LD051C272JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD051C272JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD051C272JAB2A CAP CER 2700PF 100V 5 X7R 0805 807800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD051C272JAB2A CAP CER 2700PF 100V 5 X7R 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD051C272JAB2A CAP CER 2700PF 100V 5 X7R 0805 702600 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD051C272JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2700pF 5 0805 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
60-5-5 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Brown 0.145" (3.68mm) 5' (1.52m)