Location : Home > L > LD051C222KAB2A
LD051C222KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD051C222KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD051C222KAB2A CAP CER 2200PF 100V 10 X7R 0805 680700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD051C222KAB2A CAP CER 2200PF 100V 10 X7R 0805 790700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD051C222KAB2A CAP CER 2200PF 100V 10 X7R 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD051C222KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2200pF 10 0805 X 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com