Location : Home > L > LD051A6R8BAB2A
LD051A6R8BAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD051A6R8BAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD051A6R8BAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 6.8pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD051A6R8BAB2A CAP CER 6.8PF 100V NP0 0805 706700 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD051A6R8BAB2A CAP CER 6.8PF 100V NP0 0805 601500 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD051A6R8BAB2A CAP CER 6.8PF 100V NP0 0805 1231700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com