Location : Home > L > LD051A560KAB2A
LD051A560KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD051A560KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD051A560KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 56pF 10 0805 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD051A560KAB2A CAP CER 56PF 100V 10 NP0 0805 696100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD051A560KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 56pF 10 0805 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD051A560KAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD051A560KAB2A CAP CER 56PF 100V 10 NP0 0805 1322400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com