Location : Home > L > LD051A4R7CAB2A
LD051A4R7CAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD051A4R7CAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD051A4R7CAB2A CAP CER 4.7PF 100V NP0 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD051A4R7CAB2A CAP CER 4.7PF 100V NP0 0805 591000 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD051A4R7CAB2A CAP CER 4.7PF 100V NP0 0805 701000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD051A4R7CAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 4.7pF 0805 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com