Location : Home > L > LD051A271JAB2A
LD051A271JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD051A271JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD051A271JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 270pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD051A271JAB2A CAP CER 270PF 100V 5 NP0 0805 895400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD051A271JAB2A CAP CER 270PF 100V 5 NP0 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD051A271JAB2A CAP CER 270PF 100V 5 NP0 0805 790200 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.