Location : Home > L > LD051A181KAB2A
LD051A181KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD051A181KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD051A181KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 180pF 10 0805 C0 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD051A181KAB2A CAP CER 180PF 100V 10 NP0 0805 895900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD051A181KAB2A CAP CER 180PF 100V 10 NP0 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD051A181KAB2A CAP CER 180PF 100V 10 NP0 0805 790700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S-C-25 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Unfluxed Green 0.075" (1.91mm) 25' (7.622m)