Location : Home > L > LD03ZC224KAB2A
LD03ZC224KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD03ZC224KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD03ZC224KAB2A CAP CER 0.22UF 10V 10 X7R 0603 1323600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD03ZC224KAB2A CAP CER 0.22UF 10V 10 X7R 0603 680400 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD03ZC224KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 0.22uF 10 0603 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
LD03ZC224KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 0.22uF 10 0603 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd