Location : Home > L > LD03ZC224JAB2A
LD03ZC224JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD03ZC224JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD03ZC224JAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD03ZC224JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 0.22uF 5 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
LD03ZC224JAB2A CAP CER 0.22UF 10V 5 X7R 0603 1426300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD03ZC224JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 0.22uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
LD03ZC224JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 0.22uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd