Location : Home > L > LD03YC563JAB2A
LD03YC563JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD03YC563JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD03YC563JAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD03YC563JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.056uF 5 0603 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD03YC563JAB2A CAP CER 0.056UF 16V 5 X7R 0603 881000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD03YC563JAB2A CAP CER 0.056UF 16V 5 X7R 0603 1400000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD03YC563JAB2A CAP CER 0.056UF 16V 5 X7R 0603 1400000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD03YC563JAB2A CAP CER 0.056UF 16V 5 X7R 0603 881000 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.