Location : Home > L > LD03YC104KAB4A
LD03YC104KAB4A
Share on FacebookShare on Facebook
LD03YC104KAB4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD03YC104KAB4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.1uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD03YC104KAB4A CAP CER 0.1UF 16V 10 X7R 0603 809300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD03YC104KAB4A CAP CER 0.1UF 16V 10 X7R 0603 1347300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD03YC104KAB4A CAP CER 0.1UF 16V 10 X7R 0603 1347300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD03YC104KAB4A CAP CER 0.1UF 16V 10 X7R 0603 809300 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.