Location : Home > L > LD03YC103KAB2A
LD03YC103KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD03YC103KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD03YC103KAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD03YC103KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.01uF 10 0603 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD03YC103KAB2A 785462 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LD03YC103KAB2A CAP CER 10000PF 16V 10 X7R 0603 697400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD03YC103KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.01uF 10 0603 X7 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com