Location : Home > L > LD036D225KAB2A
LD036D225KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD036D225KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD036D225KAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD036D225KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 2.2uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD036D225KAB2A CAP CER 2.2UF 6.3V 10 X5R 0603 693000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD036D225KAB2A CAP CER 2.2UF 6.3V 10 X5R 0603 587800 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD036D225KAB2A CAP CER 2.2UF 6.3V 10 X5R 0603 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD036D225KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 2.2uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
LD036D225KAB2A CAP CER 2.2UF 6.3V 10 X5R 0603 1243000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com