Location : Home > L > LD035C473KAB2A
LD035C473KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD035C473KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD035C473KAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD035C473KAB2A CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 0603 1228000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD035C473KAB2A CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 0603 599000 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD035C473KAB2A CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 0603 709000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
35943 Soldering, Desoldering, Rework Products Fume, Smoke Extraction Smoke Extractor, Bench Top 220 VAC