Location : Home > L > LD035C333KAB2A
LD035C333KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD035C333KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD035C333KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.033uF 10 0603 X 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD035C333KAB2A CAP CER 0.033UF 50V 10 X7R 0603 896500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD035C333KAB2A CAP CER 0.033UF 50V 10 X7R 0603 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD035C333KAB2A CAP CER 0.033UF 50V 10 X7R 0603 791300 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E3Z-B81 Sensors, Transducers Optical Sensors - Photoelectric, Industrial SENS OPTO REFL 500MM PREWIRE MOD