Location : Home > L > LD035C332KAB2A
LD035C332KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD035C332KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD035C332KAB2A CAP CER 3300PF 50V 10 X7R 0603 698300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD035C332KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 3300pF 10 0603 X7 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD035C332KAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD035C332KAB2A CAP CER 3300PF 50V 10 X7R 0603 1324600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD035C332KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 3300pF 10 0603 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com