Location : Home > L > LD035C103KAB4A
LD035C103KAB4A
Share on FacebookShare on Facebook
LD035C103KAB4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD035C103KAB4A CAP CER 10000PF 50V 10 X7R 0603 699400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD035C103KAB4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.01uF 10 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD035C103KAB4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.01uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD035C103KAB4A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD035C103KAB4A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD035C103KAB4A CAP CER 10000PF 50V 10 X7R 0603 1325700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com