Location : Home > L > LD035A820KAB2A
LD035A820KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD035A820KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD035A820KAB2A CAP CER 82PF 50V 10 NP0 0603 715700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD035A820KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 82pF 10 0603 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD035A820KAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD035A820KAB2A CAP CER 82PF 50V 10 NP0 0603 1522000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD035A820KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 82pF 10 0603 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com