Location : Home > L > LD035A561JAB2A
LD035A561JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD035A561JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD035A561JAB2A CAP CER 560PF 50V 5 NP0 0603 808800 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD035A561JAB2A CAP CER 560PF 50V 5 NP0 0603 703600 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD035A561JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 560pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com