Location : Home > L > LD035A2R0DAB2A
LD035A2R0DAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD035A2R0DAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD035A2R0DAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD035A2R0DAB2A CAP CER 2PF 50V NP0 0603 700800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD035A2R0DAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2pF 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD035A2R0DAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD035A2R0DAB2A CAP CER 2PF 50V NP0 0603 1327100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com