Location : Home > L > LD035A271JAB2A
LD035A271JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD035A271JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD035A271JAB2A CAP CER 270PF 50V 5 NP0 0603 794900 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD035A271JAB2A CAP CER 270PF 50V 5 NP0 0603 904900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD035A271JAB2A CAP CER 270PF 50V 5 NP0 0603 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD035A271JAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD035A271JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 270pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com