Location : Home > L > LD035A1R0CAB2A
LD035A1R0CAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD035A1R0CAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD035A1R0CAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD035A1R0CAB2A CAP CER 1PF 50V NP0 0603 1301500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD035A1R0CAB2A CAP CER 1PF 50V NP0 0603 674500 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD035A1R0CAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1pF 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com