Location : Home > L > LD035A181FAB2A
LD035A181FAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD035A181FAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD035A181FAB2A CAP CER 180PF 50V 1 NP0 0603 797100 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD035A181FAB2A CAP CER 180PF 50V 1 NP0 0603 691900 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD035A181FAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD035A181FAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 180pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com