Location : Home > L > LD035A121JAB2A
LD035A121JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD035A121JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD035A121JAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD035A121JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 120pF 5 0603 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD035A121JAB2A CAP CER 120PF 50V 5 NP0 0603 701800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD035A121JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 120pF 5 0603 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD035A121JAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD035A121JAB2A CAP CER 120PF 50V 5 NP0 0603 1328100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com