Location : Home > L > LD033C471JAB2A
LD033C471JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD033C471JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD033C471JAB2A CAP CER 470PF 25V 5 X7R 0603 1007900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD033C471JAB2A CAP CER 470PF 25V 5 X7R 0603 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD033C471JAB2A CAP CER 470PF 25V 5 X7R 0603 902700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD033C471JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 470pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com