Location : Home > L > LD033A471FAB2A
LD033A471FAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD033A471FAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD033A471FAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 470pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD033A471FAB2A CAP CER 470PF 25V 1 NP0 0603 893600 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD033A471FAB2A CAP CER 470PF 25V 1 NP0 0603 788400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD033A471FAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 470pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
LD033A471FAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 470pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd