Location : Home > L > LD033A101KAB2A
LD033A101KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD033A101KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD033A101KAB2A CAP CER 100PF 25V 10 NP0 0603 990100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD033A101KAB2A CAP CER 100PF 25V 10 NP0 0603 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD033A101KAB2A CAP CER 100PF 25V 10 NP0 0603 884900 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD033A101KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 100pF 10 0603 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com