Location : Home > L > LD031C561JAB4A
LD031C561JAB4A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031C561JAB4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031C561JAB4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 560pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD031C561JAB4A CAP CER 560PF 100V 5 X7R 0603 1008300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031C561JAB4A CAP CER 560PF 100V 5 X7R 0603 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD031C561JAB4A CAP CER 560PF 100V 5 X7R 0603 903100 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.