Location : Home > L > LD031C222JAB2A
LD031C222JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031C222JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031C222JAB2A CAP CER 2200PF 100V 5 X7R 0603 1009300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031C222JAB2A CAP CER 2200PF 100V 5 X7R 0603 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD031C222JAB2A CAP CER 2200PF 100V 5 X7R 0603 904100 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD031C222JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2200pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com