Location : Home > L > LD031C102KAB9A
LD031C102KAB9A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031C102KAB9A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031C102KAB9A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD031C102KAB9A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD031C102KAB9A CAP CER 1000PF 100V 10 X7R 0603 705800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031C102KAB9A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF 10 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD031C102KAB9A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD031C102KAB9A CAP CER 1000PF 100V 10 X7R 0603 1332100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S-B-100 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Unfluxed Gold 0.050" (1.27mm) 100' (30.5m)